Iné služby

Poskytnem Vám právne poradenstvo súvisiace so všetkými životnými situáciami, do ktorých sa môžete dostať. Poskytnem Vám potrebné rady a pripravím pre Vás dokumentáciu, ktoré budú v čo možno najväčšej miere chrániť Vaše práva a záujmy. Môžete sa na mňa obrátiť s akýmikoľvek právnymi otázkami, ktoré sa vo Vašom živote vyskytnú, či už pôjde o vyriešenie sporu s Vaším susedom alebo o pomoc s bežnou životnou situáciou akou je napr. kolaudácia rodinného domu.

Čo pre Vás zabezpečujem

Postup

Vypíšete základné údaje do formulára na tejto stránke.

(uveďte, prosím, o akú službu máte záujem)

2. E-MAILOVÁ OBJEDNÁVKA

E-mailom si dohodneme, akú službu, v akom rozsahu, za akú cenu a v akom termíne Vám poskytnem. Zohľadním všetky Vaše podmienky a špecifické požiadavky.

3. DOKUMENTY A FAKTÚRA

Poskytnem Vám online konzultáciu alebo pripravím a e-mailom Vám pošlem vypracované dokumenty spolu s faktúrou na úhradu dohodnutej ceny za poskytnutú právnu službu.

Cenník a poplatky

Za online konzultáciu mi zaplatíte 20,- EUR za každú štvrťhodinu poskytnutej právnej služby pri konzultácii cez videohovor. V prípade prípravy právneho stanoviska e-mailom alebo prípravy dohodnutých návrhov na súd či správny orgán, prípravy dokumentácie pre webovú stránku alebo prípravy iných písomností Vám zašlem individuálnu cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať náročnosť príslušnej služby v konkrétnom prípade. Cena je vždy predmetom individuálnej dohody s klientom.

V uvedených cenách nie sú zahrnuté správne a súdne poplatky, ktoré bude treba zaplatiť v prípade podania na súd alebo správny orgán.

Konečnú cenu za konkrétnu právnu službu si vždy individuálne dohodneme pred poskytnutím objednanej služby tak, aby ste vopred vedeli, koľko Vás služba bude stáť. Ak máte o moje služby záujem, oslovte ma, za opýtanie nič nedáte.

Napíšte mi

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o niektorú z mojich služieb alebo sa potrebujete len niečo spýtať, vyplňte formulár alebo ma kontaktujte na e-mailovej adrese fajnorova@fajnorova.sk 

JUDr. Jana Fajnorová

Advokátka

Právo som začala študovať, pretože ma už od detstva viedla silná potreba po spravodlivosti. To prenášam aj do svojej práce, pričom mi nestačí, aby bola práca hotová, musí byť stopercentná.