Zakladanie a zmeny v obchodných spoločnostiach

Založím pre Vás spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.), akciovú spoločnosť (a.s.), verejnú obchodnú spoločnosť (v.o.s.), komanditnú spoločnosť (k.s.) alebo družstvo. Tiež vykonám všetky potrebné zmeny v obchodných spoločnostiach a družstve a poradím Vám vo všetkých právnych otázkach podnikania.

Čo pre Vás zabezpečujem

Postup

Vypíšete základné údaje do formulára na tejto stránke.

(uveďte, prosím, o akú spoločnosť máte záujem a či ide o založenie alebo zmenu)

2. E-MAILOVÁ OBJEDNÁVKA

E-mailom si dohodneme, akú službu, v akom rozsahu, za akú cenu a v akom termíne Vám poskytnem. Zohľadním všetky Vaše podmienky a špecifické požiadavky. 

 

3. DOKUMENTY A FAKTÚRA

V dohodnutom termíne Vám pošlem vypracovanú dokumentáciu spolu s faktúrou. V cene založenia alebo zmeny sú neobmedzené konzultácie týkajúce sa konkrétneho založenia alebo zmeny a úpravy dokumentov na základe Vašich požiadaviek. 

4. PODPIS DOKUMENTOV A PODANIE NÁVRHOV

Mnou zaslané dokumenty podpíšete, naskenujete a pošlete mi ich e-mailom. Ja podám návrh na zápis / zmenu do živnostenského registra aj návrh na zápis / zmenu do obchodného registra. Vy zaplatíte súdne a správne poplatky, ku ktorým Vám pošlem potrebné údaje. 

Cenník a poplatky

Za založenie štandardnej spoločnosti s ručením obmedzeným (jeden spoločník bez osobitných požiadaviek) mi zaplatíte 120 EUR. Samozrejme, cena bude rozdielna podľa náročnosti dokumentácie. Cena je však vždy predmetom individuálnej dohody s klientom.

V cene nie sú zahrnuté poplatky, ktoré zaplatíte za vykonanie zápisu v obchodnom registri, prípadne v živnostenskom registri, ani poplatky za osvedčenie podpisov.

Konečnú cenu za konkrétnu právnu službu si vždy individuálne dohodneme pred poskytnutím objednanej služby tak, aby ste vopred vedeli, koľko Vás služba bude stáť. Ak máte o moje služby záujem, oslovte ma, za opýtanie nič nedáte.

Napíšte mi

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o založenie alebo zmenu v obchodnej spoločnosti alebo sa potrebujete len niečo spýtať,  vyplňte formulár alebo ma kontaktujte na e-mailovej adrese fajnorova@fajnorova.sk 

JUDr. Jana Fajnorová

Advokátka

Právo som začala študovať, pretože ma už od detstva viedla silná potreba po spravodlivosti. To prenášam aj do svojej práce, pričom mi nestačí, aby bola práca hotová, musí byť stopercentná.