Vypracovanie a kontrola zmlúv

Získajte istotu, že zmluva je v poriadku a je pre Vás výhodná. Pripravím pre Vás všetky typy zmlúv, ktoré potrebujete v bežnom živote alebo pri Vašom podnikaní a poradím Vám, čo je pre Vás najvýhodnejšie. Tiež Vám skontrolujem zmluvy, ktoré dostanete od svojich obchodných partnerov na podpis a poradím Vám, čo je potrebné upraviť, aby boli tieto zmluvy férové.

Marián Ščípa
Marián Ščípa
02/07/2022
Oceňujem profesionálny prístup a ľudské jednanie, pani JUDr. Fajnorová zodpovedala všetky moje otázky ohľadom kúpy nehnuteľnosti, následne vypracovala zmluvy a vybavila prepis na katastri. V budúcnosti služby p. Fajnorovej uchotne využijem. Ešte raz ďakujem a služby vysoko odporúčam. :)
Boris Andrasov
Boris Andrasov
27/06/2022
Pani advokatku musim len odporučať , napriek tomu ze sme sa nikdy nestretli osobne, som sa rozhodol zverit pani advokatke svoj pripad, pri prepise pozemku, všetko prebehlo velmi hladko a to všetko za vynikajucu cenu, určite sa na nu ešte obratim..
Marek Nosál
Marek Nosál
26/06/2022
Maximálna spokojnosť pri vypracovaní kúpnej zmluvy (nehnuteľnosť). Ústretová komunikácia a rýchle vypracovanie. Môžem len odporučiť.
maria forroova
maria forroova
03/06/2022
Mám veľmi dobré skúsenosti s pani advokátkou vo veci o ktorú som ju požiadala vybavila veľmi rýchlo za čo jej ďakujem a odporúčam využiť jej právnické služby sú na profesionálnej úrovni ja sa určite aj do budúcna na ňu obrátim.
Peter Polievka
Peter Polievka
24/05/2022
So službami pani JUDr.Jana Fajnorová som bol veľmi spokojný.Mal som časové problémy a veľa otázok.Vo všetkom mi pomohla a poradila.Ušetrila mi veľa času a aj peňazí.Určite doporučujem.
Richard Bulla
Richard Bulla
24/04/2022
Ocenujem profesionalitu, rychlost konania (aj cez vikend) a taktiez doslednost spracovania dokladov. Cely proces prevodu nehnutelnosti bol rychly a bez problemov. Dakujem.
juraj scipa
juraj scipa
14/03/2022
Celkova komunikacia na urovni. Bol som informovany o kazdej zmene zmluvy Urcite vyuzijem sluzby ak bude treba a odporucam
Anna Krriváňová
Anna Krriváňová
04/03/2022
S pani Fajnorovou sme boli veľmi spokojní, bola veľmi flexibilná, našu žiadosť vybavila promptne. Môžme ju len odpouručiť.

Čo pre Vás zabezpečujem

Postup

Vypíšete základné údaje do formulára na tejto stránke.

(uveďte, prosím, o akú zmluvu máte záujem)

2. E-MAILOVÁ OBJEDNÁVKA

E-mailom si dohodneme, akú službu, v akom rozsahu, za akú cenu a v akom termíne Vám poskytnem. Zohľadním všetky Vaše podmienky a špecifické požiadavky. 

3. PRIPRAVENÁ ZMLUVA A FAKTÚRA

V dohodnutom termíne Vám pošlem vypracovanú zmluvu spolu s faktúrou. V cene každej zmluvy sú neobmedzené konzultácie týkajúce sa zmluvy a úpravy na základe Vašich požiadaviek alebo pripomienok druhej zmluvnej strany.

Cenník a poplatky

Za vypracovanie štandardnej zmluvy (zmluva na predaj / kúpu bytu bez osobitných dojednaní) mi zaplatíte približne 100 EUR. Samozrejme, cena bude rozdielna podľa náročnosti zmluvy. Cena je však vždy predmetom individuálnej dohody s klientom.

V cene nie sú zahrnuté poplatky, ktoré zaplatíte napríklad za prevod vlastníckeho práva k nehnuteľnosti na katastri alebo pri prepise auta na polícii, ani poplatky za osvedčenie podpisov, či elektronické podanie zmluvy do katastra nehnuteľností.

Konečnú cenu za konkrétnu právnu službu si vždy individuálne dohodneme pred poskytnutím objednanej služby tak, aby ste vopred vedeli, koľko Vás služba bude stáť. Ak máte o moje služby záujem, oslovte ma, za opýtanie nič nedáte.

Napíšte mi

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o vypracovanie zmluvy,  kontrolu už existujúcej zmluvy alebo sa potrebujete len niečo spýtať, vyplňte formulár alebo ma kontaktujte na e-mailovej adrese fajnorova@fajnorova.sk 

JUDr. Jana Fajnorová

Advokátka

Právo som začala študovať, pretože ma už od detstva viedla silná potreba po spravodlivosti. To prenášam aj do svojej práce, pričom mi nestačí, aby bola práca hotová, musí byť stopercentná.