Vypracovanie a kontrola zmlúv

Získajte istotu, že zmluva je v poriadku a je pre Vás výhodná. Pripravím pre Vás všetky typy zmlúv, ktoré potrebujete v bežnom živote alebo pri Vašom podnikaní a poradím Vám, čo je pre Vás najvýhodnejšie. Tiež Vám skontrolujem zmluvy, ktoré dostanete od svojich obchodných partnerov na podpis a poradím Vám, čo je potrebné upraviť, aby boli tieto zmluvy férové.

Čo pre Vás zabezpečujem

Postup

Vypíšete základné údaje do formulára na tejto stránke.

(uveďte, prosím, o akú zmluvu máte záujem)

2. E-MAILOVÁ OBJEDNÁVKA

E-mailom si dohodneme, akú službu, v akom rozsahu, za akú cenu a v akom termíne Vám poskytnem. Zohľadním všetky Vaše podmienky a špecifické požiadavky. 

3. PRIPRAVENÁ ZMLUVA A FAKTÚRA

V dohodnutom termíne Vám pošlem vypracovanú zmluvu spolu s faktúrou. V cene každej zmluvy sú neobmedzené konzultácie týkajúce sa zmluvy a úpravy na základe Vašich požiadaviek alebo pripomienok druhej zmluvnej strany.

Cenník a poplatky

Za vypracovanie štandardnej zmluvy (zmluva na predaj / kúpu bytu bez osobitných dojednaní) mi zaplatíte približne 90 EUR. Samozrejme, cena bude rozdielna podľa náročnosti zmluvy. Pravdepodobne zaplatíte menej za kúpnu zmluvu na auto a viac za zmluvu o predaji akcií. Cena je však vždy predmetom individuálnej dohody s klientom.

V uvedených cenách nie sú zahrnuté poplatky, ktoré zaplatíte napríklad za prevod vlastníckeho práva k nehnuteľnosti na katastri alebo pri prepise auta na polícii, ani poplatky za osvedčenie podpisov, či elektronické podanie zmluvy do katastra nehnuteľností.

Vyššie uvedené ceny sú len orientačné, avšak pomôžu Vám vytvoriť si predstavu o tom, v akých cenových hladinách sa pohybujú právne služby, ktoré poskytujem. Konečnú cenu za konkrétnu právnu službu si vždy individuálne dohodneme pred poskytnutím objednanej služby tak, aby ste vopred vedeli, koľko Vás služba bude stáť. Ak máte o moje služby záujem, oslovte ma, za opýtanie nič nedáte a ešte sa nestalo, že by sme sa s klientmi nedohodli na výhodných podmienkach.

Napíšte mi

Kontaktný formulár

Ak máte záujem o vypracovanie zmluvy,  kontrolu už existujúcej zmluvy alebo sa potrebujete len niečo spýtať, vyplňte formulár alebo ma kontaktujte na e-mailovej adrese fajnorova@fajnorova.sk 

JUDr. Jana Fajnorová

Advokátka

Právo som začala študovať, pretože ma už od detstva viedla silná potreba po spravodlivosti. To prenášam aj do svojej práce, pričom mi nestačí, aby bola práca hotová, musí byť stopercentná.